Skandaloze, gjykata fal manjakun që përdhunoi cnjerëzisht me bisht fshese 19-vjecaren

Një vajzë e re, e cila është sulmuar seksualisht me bishtin e fshesës teksa flinte e qetë në shtëpinë e saj dhe gjithçka është treguar live përmes një videoje në Snapchat, ka humbur të gjitha shpresat tek drejtësia, pasi abuzuesi i saj u dënua me vetëm 12 muaj burg.
19-vjeçarja Tracie Aldridge u poshtërua nga Jordan Binnie dhe të nesërmen në mëngjes, teksa u zgjua pa videon me përdhunimin e saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Me këto shenja të Zodiakut, e keni keq punën. Asnjëherë nuk duhet t’u zini besë!

Atë ditë 22-vjeçari kishte qenë tapë i pirë dhe kishte vijuar me pijen deri në orët e vona të natës.

Kliko per me shume info

“Jam e tradhtuar nga drejtësia, abuzuesit dënohen me dënime më të rënda”, thotë ajo.

Dy të rinjtë, Jordan Binnie dhe Fraser Anderson, që të dy 22 vjeç, u deklaruan fajtor dhe pranuan se ishin të dehur natën kur ndodhi gjithçka.

LEXO EDHE:  Kjo është dashnorja e "frikshme", seks me 100 bossa, zhvatje dhe jetë luksoze në të gjithë botën (FOTO)

E reja tha për mediat se ka kaluar një periudhë ferri dhe se të dyshuarit i kanë shkatërruar jetën, duke u detyruar të lërë punën për shkak të stresit të madh./joq

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here