Puna “e cuditshme” e gruas së martuar që merr 45 paund në orë

Një grua 25-vjecare bën një punë që i ka habitur të gjithë.

Emily Nikols thotë se është e martuar dhe nënë e një vajze të vogël, por për të mbajtur familjen së bashku me bashkëshortin, i duhet të punojë. Një punë me të cilën ajo nxjerr mjaft të ardhura, është ajo e pastrueses, por jo si të gjitha pastrueset që jemi mësuar të shohim.

Ajo pastron shtëpitë e meshkujve e zhveshur, dhe për këtë paguhet 45 paund në orë.

Emily tregon se kjo punë nuk ka asgjë ndryshe, është si të gjitha punët normale.

Ajo shton se ndonëse kur pastron është e zhveshur, meshkujt me të cilët ka punuar asnjëherë nuk e kanë ngacmuar seksualisht.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajzën e zë halli me faturinon e Ndroqit: Ju lutem më ndihmoni, po vdes për të

Ka njerëz që nuk besojnë tek dashuria me shikim të parë, sikurse ...