Paris, dy persona të vrarë nga të shtënat me armë zjarri

Dy persona raportohet se kanë mbetur të vdekur gjatë të shtënave në kryeqytetin francez Paris.

Raportohet se autori është një person rreth të 30-tave, i cili ka qëlluar me armë zjarri partneren në mes të një rruge periferike, pranë tregut Corbeille Essonne dhe më pas veten.

Ende nuk ka të dhëna zyrtare për të plagosur apo persona të tjerë të vrarë që kanë qenë pranë vendngjarjes.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Sulmi në Londër, Trump: Gati të ndihmojmë me gjithcka Britaninë

Shtëpia e Bardhë thotë se presidenti Donald Trump i ka ofruar bashkëpunim ...