Nuk do ta besoni cilën femër ka zgjedhur Noizy për klipin e fundit…

Reperi i njohur, Noizy ka nisur punën për këngën dhe klipin e ri. Ai përmes rrjeteve sociale ka zbuluar një detaj, femrën që ka zgjedhur për në klip.

Ajo është valltarja e njohur Donjeta Kosumi, me emrin artistik Kallashi. Kjo nuk është hera e parë që ata bashkëpunojnë, pasi Kallashi është shfaqur në një klip të Noizyt me një reper të OTR-së.

Titulli i këngës do të jetë “AK47” që nënkupton një model arme kallash.

Ndërkohë nuk dihet nëse Kallashi do të bëhet pjesë e grupit OTR apo jo.

 

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...