Noizy dëbon nga grupi Encën, ja çfarë bën Ermal Mamaqi (Foto)

Noizy dhe Enca nuk janë më bashkë. Ky është një ndër lajmet më të diskutuar në shoubizin shqiptar qe nga mbrëmja e shkuar. Reagimet nga fansat kanë qenë të shumta, por ajo që ra në sy, ishte ajo e Ermal Mamaqit. Kjo pasi, ai u bë pjesë (pa dashje) i këtij diskutimi ishte edhe ErmalMamaqi sepse Enca në reagimin e saj i kishte thënë Noizyt se ky i fundit i fshehu asaj meritat në intervistën që ka dhënë në “Xing me Ermalin”.

Ermal Mamaqi ka bërë shaka duke krijuar një meme ku shkruhej: “Ju lutem kthehuni sërish bashkë, nuk ju shoh dot jashtë OTR-së” dhe përbri fotos ka shkruar: “Thirrje…”

Por papritur si Enca ashtu edhe Noizy kanë komentuar. Reperi thjesht ka vendosur një emoji duke qeshur ndërkohë që Enca ka shkruar: Ti e ke fajin.

Thirrje…

A photo posted by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse! Vetëm pas ditë pas vdekjes së bashkëshortit, ja fjalët e këngëtares (Video)

Irma Libohova ‘’bëhet e gjallë’’ disa ditë pas vdekjes së bashkëshortit.