Njihuni me golin më të pabesueshëm në histori (Video)

Historia e futbollit ka parë shumë gola të mrekullueshëm, të cuditshëm, dhe të pabesueshëm. Ky i fundit është parë në një ligë amatore, ku në tentim për të bllokuar topin, ka shënuar nga rreth 70 metra, duke lënë të shtangur portierin kundërshtarë.

The greatest tackle in the history of football…Credit: Grass Root Goals

Posted by The SPORT Bible on Sonntag, 12. Februar 2017

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbulohen fotot brenda rezidencës së Donald Trump

Mar-a-Lago është rezidenca gjigante ku presidenti amerikan Donald Trump, kalon fundjavat e ...