Njihuni me golin më të pabesueshëm në histori (Video)

Historia e futbollit ka parë shumë gola të mrekullueshëm, të cuditshëm, dhe të pabesueshëm. Ky i fundit është parë në një ligë amatore, ku në tentim për të bllokuar topin, ka shënuar nga rreth 70 metra, duke lënë të shtangur portierin kundërshtarë.

The greatest tackle in the history of football…Credit: Grass Root Goals

Posted by The SPORT Bible on Sonntag, 12. Februar 2017

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ...