Ngjarje e tmerrshme në Tiranë, vajza bie nga kati i pestë

Një vajzë ka rënë nga kati i pestë i banesës ku jetonte dhe ndodhet në gjendje kritike në Tiranë .

Ngjarja sipas policise, ka ndodhur dje, ku rreth orës 13:00, në rrugën “Agush Gjergjevica”, te banesat sociale në Shkozë, ka rënë nga kati i pestë i banesës 29-vjeçarja I.Xh., e cila ndodhet në spital, në gjendje të rëndë.

Nga hetimet e para, rezulton se e reja ka pasur probleme mendore. Nuk dihet nëse 29- vjeçarja ka rënë aksidentalisht, apo bëhet fjalë për një tentativë vetëvrasje.

Lidhur me këtë rast për ndjekje të mëtejshme, materialet iu referuan Prokurorisë së Tiranës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Hetimet, si u zbulua nga iPhone i vjedhur gardisti grabitës i karburanteve

Personi ne foto është Geraldo Guci, ish-efektiv i gardës së Republikës i ...