E rëndë në New York, një avion merr flakë në pistën e aeroportit John F Kennedy

Një lajm i fundit njoftohet nga New York, ku një avion gjatë ngritjes ka marrë flakë. Ngjarja ka ndodhur në aeroportin e John F. Kennedy, New York një nga avionët e kompanisë Argentina Airlines.
Në fillim një shkëndijë dhe pastaj flakët kanë përfshirë avionin dhe në bord ka shpërthyer paniku.
Fatmirësisht asnjë nuk është plagosur. Pamjet janë filmuar nga një pasagjer dhe janë publikuar në Tëitter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.