E rëndë në New York, një avion merr flakë në pistën e aeroportit John F Kennedy

Një lajm i fundit njoftohet nga New York, ku një avion gjatë ngritjes ka marrë flakë. Ngjarja ka ndodhur në aeroportin e John F. Kennedy, New York një nga avionët e kompanisë Argentina Airlines.
Në fillim një shkëndijë dhe pastaj flakët kanë përfshirë avionin dhe në bord ka shpërthyer paniku.
Fatmirësisht asnjë nuk është plagosur. Pamjet janë filmuar nga një pasagjer dhe janë publikuar në Tëitter.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E rëndë/ Polici izraelit ‘’masakron’’ me grushta qytetarin palestinez (Video)

Një video po bën xhiro në internet, ku shihet dhuna që policët ...