Do të ekstradohet në Serbi? Thaçi: Ja ç’do të ndodhë me Ramush Haradinaj

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i ftuar në “Klan Kosova”, veç situatës aktuale në Kosovë dhe tensioneve me Serbinë ka treguar se çfarë do ndodhë me kreun e AAK-së Ramush Haradinaj.

“Haradinaj do të kthehet në familje. Nuk do të ekstradohet në Serbi. Me 11 shkurt do të kthehet në shtëpi”,-ka thënë më bindje të plotë presidenti i Kosovës duke theksuar se informacionin e ka nga burime të sigurta.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Vdekje për shqiptarët” – pankarta në duart e të rinjve maqedonas

“Vdekje për shqiptarët” është pankarta që e mbajnë të rinj maqedonas, të ...