Moti i keq në vend, rrëshqitje gurësh dhe dherash në rrugën e Valbonës (Foto)

Shirat e dendura në të gjithë vendin kanë sjellë probleme në rrugën e Valbonës. Mësohet se kjo rrugë është bllokuar. Moti keq ka shkaktuar rrëshqitje gurësh dhe dherash, duke e bërë rrugën të rrezikshme për të kaluar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Spitali privat reklamon: Përqafoje Jetën. Qytetari: Kuletën, aty hyn me rroba e del pa brekë!

Një qytetar ka reaguar në mënyrë shumë ironike ndaj reklamës së Spitalit ...