Ja pse kjo modele kushton 75 milionë dollarë

Adriana Lima është një ndër modelet më të njohura të Victoria’s Secret Angels duke nisur që në vitin 1999.
Bukuroshja se fundi vërtetoi se shkëlqimi nuk i ka ikur që kur doli në javën e modës në New York.

Modelja 35-vjecare ishte me një fustan mëndafshi rozë dhe me një grim natyral. Adriana tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj.

Kliko per me shume info

Ajo njihet si një ndër modelet më të pasura të Victoria më një pasuri prej 75 milionë dollarësh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.