Ja pse kjo modele kushton 75 milionë dollarë

Adriana Lima është një ndër modelet më të njohura të Victoria’s Secret Angels duke nisur që në vitin 1999.
Bukuroshja se fundi vërtetoi se shkëlqimi nuk i ka ikur që kur doli në javën e modës në New York.

Modelja 35-vjecare ishte me një fustan mëndafshi rozë dhe me një grim natyral. Adriana tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj.

Ajo njihet si një ndër modelet më të pasura të Victoria më një pasuri prej 75 milionë dollarësh.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Ronela Hajati dedikim babait: Ja fjalët që do të doja të t’i thoja

Një postim prekës është parë ditën e sotme nga këngëtarja Ronela Hajati. ...