Skandal në gjimnaz, mësuesja u tregon vaginën nxënësve por përfundon keq

Një mësuese e një gjimnazi në Oklahama ka rënë në pranga pas denoncimit të nxënësve se ajo u kishte treguar vaginën gjatë orës së mësimit.

Madje, një nga nxënësit e ka filmuar veprimin e saj dhe e ka hedhur në Snapchat.

Përvec kësaj, edhe nxënësit e tjerë kanë dëshmuar se 34-vjeçarja, Lacey Sponsler ka kryer veprime të pahijshme në klasë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Të mrekullueshëm në seks? Ja ushqimet që ju ndihmojnë

Shumë këshilla vijojnë nga ekspertët e seksit, për të pasur një marrëdhënie ...