Ekspozon të pasmet, taka të larta dhe video ‘’seksi’’, Mariah Carey provokon keq fansat (Video)

Mariah Carey është gjithmonë në qendër të vëmëndjes, dhe kjo duket që është dicka e qëllimshme. Në një video të postuar në Instagram, ylli i muzikës amerikane dhe botërore ajo është në palestër me një pamje… tejet të cuditshme për atë ambjent, por shumë provokuese. Mariah Carey kthehet më e karikuar se asnjëherë në rrjetet sociale duke u piketuar më shumë tek joshja. Ajo ekspozon të pasmet teksa stervitet ne palestër me këpucë me taka.

Climb every mountain 👊🏾😘 @gunnarfitness

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Running amok. @gunnarfitness

A video posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

We must we must … 😉 😘 @gunnarfitness

A video posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bukuroshja nxjerr në shitje virgjërinë për 2.3 milionë euro

Adoleshentja gjermane që nxorri në ankand virgjërinë e saj, ka gjetur një ...