Manjani thumbon policinë për super-grabitjen në rrugën e Rinasit

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar në Twitter në lidhje me grabitjen e një shume të konsiderueshme parash në aksin rrugor Tiranë-Rinas, duke theksuar se policia dhe armët përdoren për të mbrojtur jetën e qytetarëve.

Manjani ngre pyetjen: Nëse nuk përdoren për këtë qëllim, përdoren për politikë?!

Manjani: Policët dhe armët duhen për të mbrojtur jetën,pronën dhe paratë e njerëzve. Nëse nuk përdoren për këto, për çfarë tjetër?! Për politikë?!

Policët dhe armët duhen për të mbrojtur jetën,pronën dhe paratë e njerëzve. Nëse nuk përdoren për këto, për çfarë tjetër?! Për politikë?!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Trondit” Baton Haxhiu: PS e LSI në zgjedhje fitojnë 100 deputetë, pakti është arritur

Drejtori i Klan Kosovës, Baton Haxhiu, sonte, në studion e emisionit Opinion ...