Makina bën spektakël dhe bllokon trafikun për tri orë në Durrës

Në të gjithë botën, të paktën njerëzit që punojnë në institucionet shtetërore duhet të jenë shembull për të tjerët, e sidomos kur vjen puna tek policët.

Sot, një situatë e rënduar trafiku është krijuar në Currila të Durrësit, siç ndodh shpesh gjatë fundjavave, ku ata që kanë kaluar në këtë segment iu është dashur të presin mbi 3 orë në trafik.

Mirëpo, ka nga ata që me të drejtë mërziten nga kjo situatë, por kjo nuk do të thotë që të thyesh rregullat e qarkullimit, e më keq akoma kur këtë e bën policia.

Në një video të postuar nga “joq”, në aksin rrugor “Currila”, duket një automjet tip “Jeep” i policisë që kalon nga një krahë i rrugës në një tjetër, duke kaluar mbi pjesën ndarëse të të dy korsive.

Pavarësisht të gjithave, një rast nuk mund t’i “damkosë” të gjithë forcat e policisë, por kjo që është demostruar sot, nuk është ajo çka ne presim prej tyre.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ...