“Ta kapim me zor”, vajzat bëjnë “luftë” për Erik Fullanin

Ai është djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë dhe nuk kishte se si të mos bëhej i famshëm pas fotos  ku fshinte djersët me një 500 euroshe. Sigurisht që nga ajo ditë çdo veprim i Erikut përbën lajm.

Të shumta janë edhe vajzat që “lënë kokën” pas pasanikut shqiptar. Mes dy fanseve të tij së fundmi ka “plasur lufta” në rrjetet sociale.

Vajzat e kanë etiketuar atë në komente paksa të ekzagjeruara që mund t’i shikoni në foton e mëposhtme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Justin Bieber në rrezik për jetën?

Cmenduritë e Bieberit kalojnë kufinjtë me këtë ndodhi të fundit. Ylli 23-vjecar ...