Lirohet pas tri ditësh në polici i shoqëruari për super-grabitjen në Rinas

Vellai i Admir Muratajt qëndroi 3 ditë në Drejtorinë e Policisë së Tiranës.

Cen Murataj u shoqërua të martën gjatë operacionit të policisë pasi u dyshua se kishte bashkëpunuar me grabitësit e parave të një banke.

Të enjten, Cen Murataj eshte vendosur te lihet i lirë pasi mungojne provat per implikimin e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

EMRI/ Policia mban nën vëzhgim shqiptarin, i hyn në banesë dhe gjen “dyqan kokaine”

Një 22-vjecar shqiptar është arrestuar sot nga Policia italiane. Shqiptari i identifikuar si Alban ...