EMRAT/ “Cilët do lirohen nga burgu pas Lul Berishës e “Hakmarrjes për Drejtësi”

2
Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në faqen e tij në “Facebook” shkruan lidhur me lirimin dhe shpalljen të pafajshëm të bandës “Hakmarrje për Drejtësi”.

Berisha paralajmëron se pas lirimit të Lul Berishës dhe kësaj bande do të ketë edhe lirime të tjera.

Madje sipas Berishës do lirohet Shullazi, Aldo Bare dhe pas tyre Zan Çaushi.

“Qytetari dixhital shkruan: Lul Berishen dje, Hakmarrjen per Drejtesi sot, Shullazin neser, Aldo Baren javen tjeter, Zan Çaushin muajin e ardhshem! Sb”, shkruan Berisha në Facebook.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here