EMRAT/ “Cilët do lirohen nga burgu pas Lul Berishës e “Hakmarrjes për Drejtësi”

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në faqen e tij në “Facebook” shkruan lidhur me lirimin dhe shpalljen të pafajshëm të bandës “Hakmarrje për Drejtësi”.

Berisha paralajmëron se pas lirimit të Lul Berishës dhe kësaj bande do të ketë edhe lirime të tjera.

Madje sipas Berishës do lirohet Shullazi, Aldo Bare dhe pas tyre Zan Çaushi.

“Qytetari dixhital shkruan: Lul Berishen dje, Hakmarrjen per Drejtesi sot, Shullazin neser, Aldo Baren javen tjeter, Zan Çaushin muajin e ardhshem! Sb”, shkruan Berisha në Facebook.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. do lirohen qe te lirojne vend ty bajge!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Thirrjet e Bashës për thyerje xhamash e shpim gomash, vjen përgjigjja e parë nga PS: Mos o trim

Kryetari i Partisë Demokratike bëri thirrje për një reagim më të ashpër ...