Lezhë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar sonte në Lezhë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gajush.

Sipas burimeve paraprake, një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor që ka qenë duke ecur anash rrugës.

Policia ndodhet në vendngjarje, teksa nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

EMRI/ Policia mban nën vëzhgim shqiptarin, i hyn në banesë dhe gjen “dyqan kokaine”

Një 22-vjecar shqiptar është arrestuar sot nga Policia italiane. Shqiptari i identifikuar si Alban ...