I vdesin binjakët, Ledian Memushaj një mesazh për të gjithë

6
Kliko per me shume info

Lojtari i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj një ditë më parë është përballur me një tragjedi të madhe. Ai mësoi se gruaja e tij kishte humbur dy binjakët, të cilët dhe pak muaj do të vinin në jetë. Në këtë moment të vështirë, të gjithë i kanë dhënë mbështetje Memushajt, ndërsa ai pak minuta më parë ka reaguar në një status në Facebook, ku shkruan: ‘’Në një moment kaq të vështirë për familjen time. Ju falenderoj, të gjithëve për mbështetjen. Përshendetje për të gjithë!’’

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here