I vdesin binjakët, Ledian Memushaj një mesazh për të gjithë

Lojtari i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj një ditë më parë është përballur me një tragjedi të madhe. Ai mësoi se gruaja e tij kishte humbur dy binjakët, të cilët dhe pak muaj do të vinin në jetë. Në këtë moment të vështirë, të gjithë i kanë dhënë mbështetje Memushajt, ndërsa ai pak minuta më parë ka reaguar në një status në Facebook, ku shkruan: ‘’Në një moment kaq të vështirë për familjen time. Ju falenderoj, të gjithëve për mbështetjen. Përshendetje për të gjithë!’’

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja cila është super vila e Armina Mevlanit dhe Shkelzen Berishës

Shpeshherë ka ndodhur që Armina Mevlani të ketë publikuar foto nga dritarja ...