Kylie Jenner ekspozon gjoksin dhe cmend fansat

Bukuroshja Kylie Jenner tashmë e ka të qartë se si mund të arrihet suksesi dhe të promovohet.

Vajza 19-vjeçare ka ndarë së fundmi dy foto në profilin e saj të “Instagram”-it, ku duket tejet seksi.

Bukuroshja 19-vjeçare i ka “ngacmuar” ndjekësit e saj teksa është ekspozuar shumë më pjesën e sipërme, por kjo gjë duket se i ka kënaqur pa masë adhuruesit e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja shpërthen ndaj Adelina Ismajlit: Ti e nise vallen e prostitucionit!

Adelina Ismaili disa ditë më parë ishte e ftuar në një intervistë ...