Kush ishin femrat shqiptare VIP, të çmendura pas sadomazokistit Grey

Pas “50 hijeve të Grey”, filmi që çmendi femrat në të gjithë botën, mbrëmjen e së enjtes në Tiranë u shfaq seria e dytë e tij, “Fifty Shades Darker”.
Filmi kaq shumë i përfolur ka si protagonist mashkullin që ndoshta do ta donin shumë vajza, Christian Grey, një 27-vjeçar miliarder, magjepsës, por me shije të pazakonta në dhomën e gjumit.

Ndonëse është kritikuar për sadomazokizmin që prezantohet në filmin erotik, bukuroshet e shoëbiz kanë vrapuar për të marrë pjesë në eventin e organizuar përpara premierës.

Kliko per me shume info

Armina Mevlani, Anjeza Maja, Albana Osmani, Rita Lati, Irena Kita e Viola Spiro, ishin vetëm disa nga vajzat e ekranit që prisnin me padurim të shihnin miliarderin Grey në aksion.

Por kjo mbrëmje ka qenë e veçantë edhe për faktin se në tapetin e kuq, të vendosur enkas për rastin, bukuroshet kanë arritur të zbulojnë anën e tyre seksuale dhe duhet thënë se disa ia kanë arritur më së miri.BlueTooth

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.