Krimi i pasionit në Fier, ja si u varrosën dy viktimat, kishin lidhje intime

Një ditë pas ngjarjes tragjike në Shën Pjetër të Fierit, ku u gjetën të vdekur brenda një makine Drini Derveni, 35 vjeç dhe Ermira Arapi 20 vjeç, ende nuk ka një version zyrtar për shkaqet e e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Sipas policisë, 29-vjeçarja është vrarë nga 35-vjeçari, i cili më pas ka vrarë edhe veten. Policia e Fierit e cilëson krim pasioni, pasi të dy personat prej disa muajsh kishin lidhje intime me njëri-tjetrin.

Të dy ishin të martuar. 35-vjeçari nga Fieri kishte 2 fëmijë, ndërsa 29-vjeçarja nga Ngurëza e Lushnjes, e martuar në fshatin Çlirim, kishte një vajzë, ndërkohë që bashkëshorti i saj është emigrant në Greqi.

Trupi i pajetë i 29-vjeçares është dërguar në fshatin e lindjes për të kryer ritet e ceremonisë mortore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pronarja i bëri ftesë klientëve për seks me kamarieren, ja si u zbulua rrjeti i prostitucionit

Pronarja e një lokali në rrugën Tiranë- Elbasan, shtetësja Abibe Sh, 50-vjec ...