Krimi në familje, humb jetën në spital albanologu, u qëllua me thikë nga ish-kunati

6
Kliko per me shume info

Nje albanolog ka humbur jeten pasi eshte qelluar me thike nga ish kunati. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00 të ditës së enjte, ku Altin Kocaqi ka ndërruar jetën në Spitalin e Traumës, ku ndodhej që prej 23 Dhjetorit të vitit që lam pas.

Sipas policise, 47 – vjeçari ishte një prej tre personave që atë të premte Dhjetori u plagos me thikë nga Marjan Levanti, 37 – vjeçarit i cili ndodhet aktualisht në burg.

Kliko per me shume info

Ndarja me bashkëshorten, Elena Kocaqi, bëri që 37 – vjeçari të shkonte në shtëpinë e prindërve të saj dhe të plagoste vjehrrin Ferit Kocaqi, vjehrrën Qanie Kocaqi dhe kunatin Altin Kocaqi, i cili fatkeqësisht nuk ka mundur të mbijetojë.

Marjan Levanti dhe ish – bashkëshortja Elena Kocaqi kane dy fëmijë. Levanti fajësonte pikërisht familjen e ish – bashkëshortes për ndarjen, për këtë arsye më 23 Dhjetor ai vajti në shtëpinë e tyre dhe pas një zënke kreu edhe aktin e rëndë.

I ndjeri Altin Kocaqi, me profesion albanolog, ditët e fundit mësohet se kishte patur komplikacione shëndetësore dhe iu ishte nënshtruar dy ndërhyrjeve kirurgjikale.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here