Kjo vajzë po bën xheloze të gjithë femrat e botës

Ai është një ish i dënuar, i cili ka bërë paraqitjen e tij të parë në Javën e Modës në New York dhe modelja Ajak Deng ka ndarë një përqafim tepër miqësore me djalin më të ri të industrisë së modelingut, Jeremy Meeks.

Dysha mendohet të jetë takuar në festën e organizuar pas shfaqjes.

Ajo ka përdorur rrjetin social Instagram për të publikuar këtë foto miqësore, ku Ajak shihet duke buzëqeshur ndërsa Jeremy qëndron serioz.

“Kjo ndodhi mbrëmjen e kaluar”, ka shkruar bashkangjitur postimit të saj Ajak, postim i cili ka marrë qindra pëlqime dhe komente që në momentin e publikimit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ajo këndonte, ndërsa pjesët e saj intime i tërhiqnin vëmendjen e fansave (Video)

Një situatë mjaft e sikletshme është parë nga këngëtarja Andreea Balan. Ajo ...