U kërcënua nga kriminelët e Elbasanit? Qazim Sejdini: Ja e vërteta

Në media qarkulloi sot një lajm se kryebashkiaku i Elbasanit Qazim Sejdini po lëviz nën masa të rrepta sigurie, për arsye se ndihet i kërcënuar nga një prej grupeve më të rrezikshme kriminale që vepron në qytetin e Elbasanit.

Por shumë shpejt vjen reagimi i kreut të Bashkisë dhe drejtorit të Policisë së Elbasanit, Alfred Cepe.

“Nuk ka asgjë të vërtetë në lajmet e përhapura për masa të shtuara të sigurisë ndaj kryetarit të bashkisë së Elbasanit”, thuhet ne njoftimin e Bashkise.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Protesta në Tiranë, flet Paloka: Me këtë qeveri zgjedhjet s’do të bëhen. Protesta do përshkallëzohet

Vazhdon protesta pranë kryeministrisë kundër qeverisë Rama, në ditën e 3-të, dhe ...