Kate Upton shkëlqen në kopetinën e Sport Illustrated

Bukuroshja Kate Upton është shfaqur në kopertinën e “Sports Illustrated”, duke shkëlqyer në të.

Nisi karrierën e saj në 2011 pikërisht kur u shfaq në kopertinën e kësaj reviste dhe që nga ajo kohë, ajo ka qenë ylli i saj.

Kliko per me shume info

Modelja 24-vjeçare shfaqet e magjishme në kopertinë me format e saj mbresëlënëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here