Kate Upton shkëlqen në kopetinën e Sport Illustrated

Bukuroshja Kate Upton është shfaqur në kopertinën e “Sports Illustrated”, duke shkëlqyer në të.

Nisi karrierën e saj në 2011 pikërisht kur u shfaq në kopertinën e kësaj reviste dhe që nga ajo kohë, ajo ka qenë ylli i saj.

Modelja 24-vjeçare shfaqet e magjishme në kopertinë me format e saj mbresëlënëse.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ajo këndonte, ndërsa pjesët e saj intime i tërhiqnin vëmendjen e fansave (Video)

Një situatë mjaft e sikletshme është parë nga këngëtarja Andreea Balan. Ajo ...