Shqiptari “i papunë” kapet me drogë në makinë, në pranga edhe një italian

Dy persona janë arrestuar nga Policia në dalje të Trento-s, pasi janë kapur me kokainë.

Policia ka vënë në pranga një 52-vjeçar italian, i cili drejtonte mjetin dhe një shqiptar, 40 vjeç, ndërsa identiteti i tyre nuk dihet ende.

Gjithashtu bëhet e ditur se droga ishte e ndarë në tre paketime të vogla, ndërsa ishte bërë gati për shitje. Sipas mediave vendase, ata nuk ishin emra të panjohur për policinë, pasi ishin me precedentë penale, ndërsa rezultonin të papunë.

Ndërkohë, vijojnë hetimet për dokumentimin e plotë të këtij rasti.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja e 3.2 milionë USD në rrugën e Rinasit, Apeli lë në burg tre policët privatë

Gykata e Apelit ka lënë në burg tre efektivët e policisë private ...