Kamioni del nga rruga e bie në humnerë, shoferi dërgohet me urgjencë në spital

Kliko per me shume info

Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë. Aksidenti ka ndodhur në “Rrugën e Kombit” në afërsi të fshatit Skuraj.

Shoferi, identiteti i të cilit nuk është bërë akoma i ditur, është dërguar me urgjencë në spital.

Kliko per me shume info

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.