Kamarierit i bien gotat nga dora, i pabesueshëm reagimi i Putin (Video)

Një ngjarje që la shumë për të dëshiruar, është regjistruar në Rusi. Presidenti, Vladimir Putin ka marrë pjesë në një ceremoni ku ndaheshin disa çmime për shkencëtarët e rinj për kontributin e tyre në shkencë dhe inovacionin. Ajo që i bëri përshtypje të gjithëve, duke u komentuar dhe në media, ishte reagimi ose më saktë mosreagimi i presidentit Putin gjatë kohës kur një kamerieri i ka rënë nga dora tabakaja me gota duke tërhequr vëmendjen dhe krijuar një zhurmë të madhe.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet sesi Putin qëndron pa lëvizur duke mos reaguar fare nga zhurma.

“Një reagim i pabesueshëm i Putinit kur tabakaja me gota bie në tokë dhe shkakton zhurmë, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve për shkencëtarët e rinj”, ka shkruar gazetari Dmitry Smirnov, në llogarinë e tij në Tëitter.

https://twitter.com/dimsmirnov175/status/829305312117137408/video/1

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse! Vetëm pas ditë pas vdekjes së bashkëshortit, ja fjalët e këngëtares (Video)

Irma Libohova ‘’bëhet e gjallë’’ disa ditë pas vdekjes së bashkëshortit.