Jessica Alba tregon trupin super-seksi të tonifikuar

Me siguri që kanë bërë palestër përpara se të niseshin për pushime. Jessica Alba dhe bashkëshorti i saj, Cash Warren, treguan trupat e tyre seksi në Kabo San Lukas, të Meksikës.

Aktorja 35-vjeçare dhe partneri i saj 3 vjet më i madh u fotografuan duke marrë rreze dielli.

Gjithmonë larg skandaleve, Alba arrin të mbajë larg mediave rozë jetën e saj private, por fotografët e gjejnë mundësinë gjithmonë për disa foto.


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...