Jennifer Lopez cmend rrjetin, publikon foton pa të brendshme

1
Kliko per me shume info

Së fundi ka thënë për revistën “W” se ka filluar ta vlerësojë më shumë trupin e saj tani që është e pjekur dhe 47-vjeçarja Jennifer Lopez ka arsye të mira për ta bërë këtë gjë.

Në një foto të postuar në Instagram, këngëtarja dhe aktorja e famshme ngriti bluzën dhe uli pantallonat për një foto shumë provokuese.

Në foto duket sikur JLo nuk kishte veshur të brendshme.

“Po përgatis mendjen dhe trupin për Las Vegasin”, shkroi Jennifer Lopez, duke iu referuar turit të saj me titull “All I Have”, në “Planet Hollywood” të Las Vegasit.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here