Jeni e re dhe vuani nga thinjat? Ja si ti zhdukni

Një problem i pashpjegueshëm për të rinjtë, janë thinjat, por fatmirësisht e kanë një zgjidhje.
E gjitha çfarë ju duhet është një tenxhere lëvore të patates dhe 2 gota ujë.
Përgatitja:
Hidhni lëvoret e patateve në ujë dhe vlojini për pesë minuta. Lëreni që të ftohet. Lëngu në fillim kthehet në ngjyrë të verdhë, më pas në të zezë.
Përdorimi:
Lani flokët me shampon, siç e bëni zakonisht. Hidhni përzierjen e patateve në flokët tuaja dhe pastaj mbuloni flokët me një peshqir. Mbajeni atë për disa minuta.
Shënim: Kjo përzierje do t’i bëjë flokët tuaja më të errëta!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Jam besnike, kam të dashur”, biondja i harron të gjitha kur sheh djalin me cantë plot me para

Një tjetër video që tregon më së miri interesin e femrave për ...