Ish gruaja e Shkelzen Berishës hap arkivat në ditëlindjet e binjakëve: Babai juaj në parajsë…

Sadije Berisha ditën e sotme ka uruar dy binjakët e saj në 27-vjetorin e lindjes në një postim të rrallë në Facebook.
Ajo ka hapur arkivat, duke publikuar foto shumë të hershme, ndërsa fëmijët e saj sot janë rritur.

Sipas Sadijes megjithëse shkurti është muaji më i shkurtër i vitit, nga ana tjetër është muaji me intensivei i mbushur i gjithi me emocione.

Gëzuar ditëlindjen të lindurve të mi të parë, binjakëve të mi. Sot ju keni 27 vjetorin e lindjes Mimi dhe Micky Berisha. Jam e sigurtë që babai juaj në parajsë është krenar për ju. E di”, shkruan Sadija.

Sadija që pas vdekjes së burrit të parë dhe ndarjes nga Shkelzeni, jeton ne Suedi ku po përjeton një romancë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Incidenti, Albëries, gjoksi i shpërthen jashtë veshjes

Albërie Hadërgjonaj vazhdon të kujdeset për imazhin e saj duke u përpjekur ...