Ish e dashuria e Shpatit nuk mbahet: E lashë se nuk është mashkull shqiptar

Mesa duket Shpat Kasapi nuk ka për të shpëtuar ndonjëherë nga neveria që ndjen për të ish e dashura e tij Qëndresa Dula.

Në disa prononcime në media, ish e dashura e Shpatit e quajti këtë të fundit “gay”, ndërsa muaj më parë u publikuan disa biseda të tyre.

Shpati i kërkonte të flisnin sërish pas një debati, por Qëndresa refuzonte të fliste me të duke i thënë se nuk i interesonte më si njeri dhe madje në fund e quajti “gay”.

Deklaratat e saj kundër këngëtarit kanë vijuar edhe më tej, ndërsa së fundmi ajo pranoi se me Shpatin nuk ruan asnjë lloj raporti dhe i qëndroi sërish deklaratës së saj.

“Kemi qenë në lidhje dhe nuk shkoi gjithçka si duhet dhe tani nuk jemi bashkë. Në fillim ka shkuar gjithçka mirë, por pas një kohe kam kuptuar që Shpati nuk është për mua, pasi kam kuptuar disa gjëra që nuk më pëlqejnë, dhe nuk i përkasin një mashkulli shqiptar,” shpjegoi Qëndresa duke lënë që të kuptohet diçka tjetër.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse! Vetëm pas ditë pas vdekjes së bashkëshortit, ja fjalët e këngëtares (Video)

Irma Libohova ‘’bëhet e gjallë’’ disa ditë pas vdekjes së bashkëshortit.