Ish-deputeti i LSI-së habit të gjithë, i shkruan në Facebook Ramës: Je perfekt!

Qeveria Rama po përballet me shumë kritika dhe akuza. Ndër këto, ka edhe njërëz që përcjellin mirënjohje dhe vlerësim, ku mund të përmendim ish-deputetin e PD-së, Shkëlqim Selamin në Vlorë.

Ai vetëm pak kohë më parë u “detyrua” të lërë karrigen në Parlament, pas vendimit të marrë për largimin e tij si pasojë e dekriminalizimit.

“Vazhdo reformat dhe mos u ndal je njeri perfekt respekte per ju dhe punen tuaj!”- shkruan Selami.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nishani nderon me titullin “Mjeshtër i Madh” deputetin socialist

Presidenti Bujar Nishani ka dekoruar sot me titullin “Mjeshtër i Madh”, deputetin ...