Ilir Meta konferencë në 18:30 mbi konfliktin Llalla-Lu

Konflikti mes ambasadorit të SHBA-ve dhe Prokurorit të Përgjithshëm është ende në diskutim. Mësohet se në 18:30, Kryetari i Kuvendit Ilir Meta do të dalë në një konferencë shtypi.
Më herët gjatë ditës, Meta kërkoi zyrtarisht shpjegime nga kryeprokurori për kandidatët për KED.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi drejtoreshën e konvikteve, nis hetimi për 18-vjeçarin në Tiranë

Një 18-vjeçar nga Tirana ka kërcënuar drejtoreshën e konvikteve të shkollave të ...