Ngjarje e rende ne Lushnje, gruaja hidhet nga kati i 5-te

Një grua ka gjetur vdekjen në Lushnjë ne nje vetevrasje duke u hedhur nga kati i trete.
Policia lokale thotë se 35-vjeçarja A.H është hedhur nga kati i 5 i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur, mëngjesin e së mërkurës, rreth orës 08:00, në lagjen “Skënder Libohova”.

Sipas policise 35-vjeçarja ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia thotë se në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e kësaj ngjarje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Trafikimi i 8 ton kanabis nga Shqipëria në Itali, zbulohet skema ’’gjeniale’’

Policia italiane para një muaji kapi 8 ton kanabis sativa që kishte ...