Gruaja pastron shtëpitë e burrave lakuriq, ja deklarata shokuese e bashkëshortit

Nuk është aspak problem për të pastrami i shtëpive lakuriq. Bëhet fjalë për Emily Nikols, e martuar dhe bën një punë që shumë mund ta quajnë të pazakontë. Për të siguruar disa të ardhura për vajzën e saj të vogël, ajo punon si pastruese: fshin, lan, merr pluhurat dhe hekuros. Deri këtu asnjë e veçantë, por Emily i bëm të gjitha këto, lakuriq.
Megjithatë, ajo insiston se, klientët e saj “natyralist” janë zotërinj të vërtetë dhe ajo nuk ndihet si një objekt seksi.
Emily nga Liverpool i Anglisë thotë se edhe pse shfaqet lakuriq në shtëpitë e klientëve të saj, ata e kanë të ndaluar nuk kryen asnjë lloj marrëdhënie seksuale me ta. Po ashtu, ajo tregon se bashkëshorti i saj është në dakord me këtë punë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Normal se tallet kur kemi nje kryeminister me tipare rrugac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja arësyet përse meshkujt paguajnë për seks?

Prostitucioni ka shënuar rritje nga dekada e fundit, por, meshkujt që e ...