Një diskutim i ashpër me policin, gruaja e godet fort në fytyrë (Video)

Një grua pa asnjë problem ka goditur policing e trafikut, pas një diskutimi të ashpër. Ajo e ndoqi punonjësin dhe e goditi pa mëshirë, ndërsa ai e paralajmëroi për veprimin. Në video dallohet që gruaja nuk po kontrollonte dot veten, kështu që dia persona ndërhynë. Shumë njerëz kanë kritikuar sjelljen e gruas kineze, duke kërkuar masa ndaj saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajzën e zë halli me faturinon e Ndroqit: Ju lutem më ndihmoni, po vdes për të

Ka njerëz që nuk besojnë tek dashuria me shikim të parë, sikurse ...