Grabiti me armë kazinonë tek Selvia, arrestohet përdoruesi i drogës në Tiranë

3
Kliko per me shume info

Grabiti kazinone me arme loder, arrestohet një shtetas i dyshuar ne Tirane.

Policia beri me dije se më datë 17.02.2017, Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr.3, në bazë të operacionit “BIXHOZI”, kanë bërë të mundur arrestimin e shtetasit Jurgen Kovaçi, 26 vjeç, banues në Tiranë,( i dënuar më parë në fushën e narkotikëve )

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi më datë 12.02.2017 rreth orës 20:58 në vendin e quajtur “Selvia” në rrugën e “Dibrës” ky shtetas ka hyrë në kazino dhe duke kërcënuar punonjësit dhe ka arritur të marrë prej andej shumën ditore rreth 20.000 lek.

Materialet i’u kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë për veprën penale të “Vjedhje me dhunë” parashikuar nga Neni 139 i Kodit Penal.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here