Goditet banda e prostitucionit në Tiranë, 11 persona në pranga. Ja si rekrutoheshin vajzat

Në një deklaratë për mediat, drejtori i policisë së Tiranës, Ervin Hodaj njofton se është shkatërruar banda e prostitucionit në kryeqytet, ndërsa 11 persona janë arrestuar. Ai pohoi se mes të arrestuarve ka dhe femra. Ai bëri të ditur dhe formën se si rekrutoheshin vajzat.
vijon

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bojkoti i PD, Gramoz Ruci: PS do futet në zgjedhje, me ose pa LSI-në

Partia Socialiste do të futet në zgjedhje, me ose pa Lëvizjen Socialiste ...