Goditet banda e prostitucionit në Tiranë, 11 persona në pranga. Ja si rekrutoheshin vajzat

19
Kliko per me shume info

Në një deklaratë për mediat, drejtori i policisë së Tiranës, Ervin Hodaj njofton se është shkatërruar banda e prostitucionit në kryeqytet, ndërsa 11 persona janë arrestuar. Ai pohoi se mes të arrestuarve ka dhe femra. Ai bëri të ditur dhe formën se si rekrutoheshin vajzat.
vijon


Kliko per me shume info

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here