Gjyste Vulaj cmend fansat, pozon në të brendshme

115
Kliko per me shume info

Kengetarja nga trevat shqiptare ne Mal te Zi, Gjyste Vulaj ka nje popullaritet te madh per fizikun e saj.

Ajo gjithnje provokon ne paraqitjet skenike apo edhe ne klipe me veshjen dhe ekspozimin e trupit te saj.

Kliko per me shume info

Te njejten gje Gjyste Vulaj ka bere edhe se fundi pasi ka ekspozua trupin gjysme e zhveshur duke u shfaqur vetem ne te brendshme./lajmifundit.al

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here