Gjyste Vulaj cmend fansat, pozon në të brendshme

Kengetarja nga trevat shqiptare ne Mal te Zi, Gjyste Vulaj ka nje popullaritet te madh per fizikun e saj.

Ajo gjithnje provokon ne paraqitjet skenike apo edhe ne klipe me veshjen dhe ekspozimin e trupit te saj.

Te njejten gje Gjyste Vulaj ka bere edhe se fundi pasi ka ekspozua trupin gjysme e zhveshur duke u shfaqur vetem ne te brendshme./lajmifundit.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fotot lakuriq, mbesa e Nishanit çmend italianët para ndeshjes së madhe

Beniada Jakiç është mbesa bukuroshe e Presidentit shqiptar Bujar Nishani, e cila ...