Gjysh dhe baba në të njëjtën kohë, njihuni me 23 vjeçarin ‘’seksi’’ (Foto)

Të tillë histori nuk keni dëgjuar kurrë. Një djalë 23-vjecar, është bërë baba dhe gjysh. Si fëmijë, Tomi dhe kusherira e saj, Amy, kanë qenë të afërt, por gjatë viteve, ata u rritën ndaras dhe larg njëri tjetrit. Rilidhja me njëri tjetrin ka qenë kur Ami mbushi 17 vjeç, atëherë kur filloi gjithë kjo histori.
Si student në Universitetin e Australisë, Tomi punonte me orar të plotë dhe udhëtonte për në shkollë.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çfarë shohin meshkujt në fillim te femrat? Nuk është ajo që mendoni

Është një nga pyetjet më të zakonta, çfarë sheh një mashkull për ...