Gazetarja seksi nga Elbasani që “po nxeh” rrjetin

Gazetarja nga Elbasani Istriva Gava prej kohësh ka rënë në sy për fotot provokuese.

Ajo ka fituar vëmendjen e të gjithëve, ndërkohë që fotot e saj të bëra në shtëpi, por edhe ato profesionale, marrin shumë vëmendje.

Me forma tejet tërheqëse, Istriva kërkon të konkurrojë çdo modele shqiptare që i del para. A ia ka dalë? Këtë gjykojeni ju vetë, teksa shikoni disa nga fotot e saj, ku tregon pa kompleks të gjitha asetet.


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nuk e kemi parë asnjëherë, por ja kush është bashkëshortja e Adi Krastës

Ai është një nga personazhet më të dashur të ekranit dhe prej ...