I nxjerrin fotot nudo, gazetarja rrëfen: Vetëm qaja, nuk dilja nga shtëpia (Foto +16)

Një gazetare është bërë gazi i botës me disa foto nudo. Nëse të gjithë i publikojnë me dëshirë, italiania Diletta Leotta u bë ‘’viktimë’’ e kësaj loje të pistë.
Ngjarja ka ndodhur muaj më parë, ndonëse ajo vendosi të fliste tani. Leotta thotë se e di kush është personi, por nuk ka ndërmend që të hakmerret ndaj tij.
“U ndjeva keq dhe tre ditë nuk kam dalë nga shtëpia, vetëm qaja. Fotot ja kam dërguar dikujt dhe besoj e di arsyen përse i ka publikuar. Megjithatë nuk kam ndërmend të hakmerrem”, thotë ajo.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fotot lakuriq, mbesa e Nishanit çmend italianët para ndeshjes së madhe

Beniada Jakiç është mbesa bukuroshe e Presidentit shqiptar Bujar Nishani, e cila ...