I nxjerrin fotot nudo, gazetarja rrëfen: Vetëm qaja, nuk dilja nga shtëpia (Foto +16)

Një gazetare është bërë gazi i botës me disa foto nudo. Nëse të gjithë i publikojnë me dëshirë, italiania Diletta Leotta u bë ‘’viktimë’’ e kësaj loje të pistë.
Ngjarja ka ndodhur muaj më parë, ndonëse ajo vendosi të fliste tani. Leotta thotë se e di kush është personi, por nuk ka ndërmend që të hakmerret ndaj tij.
“U ndjeva keq dhe tre ditë nuk kam dalë nga shtëpia, vetëm qaja. Fotot ja kam dërguar dikujt dhe besoj e di arsyen përse i ka publikuar. Megjithatë nuk kam ndërmend të hakmerrem”, thotë ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.