Gazetares së njohur sportive i publikojnë fotot lakuriq në internet

Gazetarja sportive e “Sky Sport” këtë herë është bërë viktimë e hakerave të cilët i kanë vjedhur asaj foto intime dhe më pas këto foto i kanë shpërndarë në internet.

Sulmi erdhi për bukuroshen bionde të sportit, Diletta Leotta, ndërsa fotot u fshinë vetëm disa orë pas publikimit, por ç’e do lajmi kishte marrë dhenë, pasi të gjitha fotot e saj janë vendosur në një kolazh dhe më pas videoja është publikuar në Youtube.

Sigurisht për gazetaren ky sulm ishte shokues dhe ajo ka mbyllur të gjitha rrjetet sociale, pas këtij skandali.joq

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Ronela Hajati dedikim babait: Ja fjalët që do të doja të t’i thoja

Një postim prekës është parë ditën e sotme nga këngëtarja Ronela Hajati. ...