Gazetares së njohur sportive i publikojnë fotot lakuriq në internet

Gazetarja sportive e “Sky Sport” këtë herë është bërë viktimë e hakerave të cilët i kanë vjedhur asaj foto intime dhe më pas këto foto i kanë shpërndarë në internet.

Sulmi erdhi për bukuroshen bionde të sportit, Diletta Leotta, ndërsa fotot u fshinë vetëm disa orë pas publikimit, por ç’e do lajmi kishte marrë dhenë, pasi të gjitha fotot e saj janë vendosur në një kolazh dhe më pas videoja është publikuar në Youtube.

LEXO EDHE:  Emily Ratajkowski shpjegon pse nuk u vesh me të bardha ditën e martesës

Sigurisht për gazetaren ky sulm ishte shokues dhe ajo ka mbyllur të gjitha rrjetet sociale, pas këtij skandali.joq

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here