Gaz në aeroportin e Hamburgut, asfiksohen 50 persona

50 persona kanë pasur asfiksi të pjesshme ditën e sotme në aeroportin e Hamburgut.

Mediat gjermane shkruajnë se kondicionerët kanë futur gaz në një segment të aeroportit, duke sjellë edhe vështirësi në frymëmarrje te pasagjerët.

Të gjitha fluturimet janë anuluar dhe 50 qytetarë kanë marrë shërbim mjekësor të menjëhershëm. Nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar këtë avari.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E rëndë, shkrumbohet nga flakët stadiumi i klubit të njohur të futbollit

Një ditë më parë, stadium i klubit të njohur kinez Shanghai Shenhua ...