Ai momenti kur futbollisti feston… ende pa shënuar golin (Video)

Një ndër ndeshjet më të mira të këtij sezoni ishte ajo mes Evertoni dhe Bournemouth. Ndeshja përfundoi me rezultatin 6-3 në Goodison Park me 4 gola të shënuar nga Romelu Lukaku.


Por ai që impresionoi më shumë ishte goli i Ross Barkley në minutën 94’. Sulmuesi anglez dribloi portierin dhe festoi ende pa gjuajtur topin, dhe pa u siguruar që kishte shënuar.
Everton dhe Bournemouth zhvilluan ndeshjen e javës së 24 në Premier League-n angleze. Akutalisht Everton ndodhet në vend të 7 ndërsa Bournemouth në vendin e 14.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Hysaj figurë të keqe në Itali, zhgënjen skuadrën e tij

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj është një nga më të mirët ...