Doktori zbulon sekretin e flokëve të Donald Trump

Zbulohet sekreti i flokëve të presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës nga ana e mjekut të tij. Estetika e presidentit është nga më të veçantat. Flokët e Donald Trump janë ndër flokët më të çuditshëm që kemi parë, të cilat në kokën tonë na krijojnë mjaft pikëpyetje.

Dr. Harold N. Bornstein është mjeku i Donald Trump për 37 vjet. Ai thotë se Presidenti ndjek një trajtim të veçantë për mos rënien dhe shëndetin e flokut.

Kliko per me shume info

Fillimisht trajtimi shërbente për të trajtuar problemet me prostatën, por që kishte si efekt trajtimin e rënies së flokëve te meshkujt. Madje edhe vetë doktori e merr këtë ilaç që quhet “finasteride” duke dhënë garanci për efikasitetin e saj për rritjen e flokëve.

Trajtimi zgjat për 6 muaj dhe më pas të jep efekte anësore si konfuzion mendor dhe mosfunksionim të mirë të marrëdhënies seksuale. Pra kjo është e gjitha për flokët e Donald Trump.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here